COMPASS

STŘÍBRNÁ METALÍZA BILLET
STŘÍBRNÁ METALÍZA BILLET
ČERNÁ PASTELOVÁ SOLID
ČERVENÁ PERLEŤOVÁ REDLINE
ORANŽOVÁ PASTELOVÁ SPITFIRE
MODRÁ PERLEŤOVÁ JAZZ
MODRÁ PERLEŤOVÁ LASER
ŠEDÁ METALÍZA GRANIT CRYSTAL
ZELENÁ METALÍZA OLIVE
ČERNÁ PERLEŤOVÁ DIAMOND CRYSTAL
BÍLÁ PASTELOVÁ ALPINE
STŘÍBRNÁ METALÍZA BILLET
Nový Jeep® Compass je charakteristický typickými znaky designu značky Jeep®
JIŽ OD 549.900 Kč

Chromovaná mřížka chladiče v černé barvě

Kožený volant

Elektrická parkovací brzda

Zadní světla s LED diodami

GALERIE

 

EXTERIÉR

Exterior

ATRAKTIVNÍ EXTERIÉR

Při pohledu na Jeep® Compass vás uchvátí sebevědomý, sofistikovaný profil, sebejistý, široký postoj a aerodynamický design. Díky černé střeše (volitelně) a výrazným chromovaným rámečkům je toto nové SUV okamžitě rozpoznatelné. Budete středem pozornosti. Každý si vás v novém Jeepu Compass všimne.

 

MŘÍŽKA CHLADIČE

JEEP® ACTIVE DRIVE LOW Systém aktivního dolního rozsahu převodovky Jeep® Active Drive Low je postaven na systému aktivního pohonu Jeep® Active Drive. Umožňuje zařadit pomalý převod s poměrem 20:1 pro zajištění vyšší tažné síly při nízké rychlosti a prokázání skutečných schopností pohonu všech kol.

VNĚJŠÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA

KONCOVKY VÝFUKU

Compass
 

INTERIÉR

KOMFORT A STYL

Dokonale tvarované prvky, charakteristický design Jeep®, vysoce kvalitní materiály a moderní technologie činí z interiéru zcela nového Compassu dokonalé prostředí, ve kterém budete chtít prožít své cesty. Prostor pro řidiče je důmyslně navržen. Přístrojová deska nabízí 7palcový barevný displej mezi kontrolními ukazateli. Své ruce můžete nechat na volantu a plně se soustředit na řízení, protože prostřednictvím integrovaných ovladačů zvládnete snadno a bezpečně ovládat všechny funkce audiosystému, volit rychlost i využívat hlasové ovládání.

Interior
 

Kožený volant

UConnect 8.4 s navigací

Selec-Terrain®

Automatická převodovka

TECHNOLOGIE


POSOUVÁNÍ HRANIC TECHNOLOGICKÝCH MOŽNOSTÍ

Využívejte schopnosti svého chytrého telefonu rovněž na palubě vozu Jeep® Compass, kde můžete snadno telefonovat, přistupovat k vašemu výběru hudby, odesílat a přijímat textové zprávy a ještě mnohem více. Objevte zcela nový způsob, jak zůstat ve spojení se svým chytrým telefonem. Díky novým funkcím Apple CarPlay a Android Auto, které UConnect 8,4” NAV nabízí, můžete bezpečně ve vašem iPhone využívat Apple Maps, číst a posílat zprávy, telefonovat a využívat aplikaci Apple Music, a to rovněž pomocí hlasového ovládání Siri. Díky aplikaci Android Auto zase můžete hands-free používat Google Maps nebo aplikaci Google Play Music přes dotykovou obrazovku systému UConnect nebo ovládacími prvky na volantu.

Zobrazena aplikace Apple CarPlay.
Android Auto, Google Play a další značky jsou ochranné známky společnosti Google Inc.

 

BEATSAUDIO

OVLÁDACÍ PRVKY NA VOLANTU

NAVIGAČNÍ SYSTÉM

7" DISPLEJ NA PŘÍSTROJOVÉM PANELU


SCHOPNOSTI


BEZKONKURENČNÍ POHON 4X4

Kombinace nesrovnatelných výkonů pohonu všech kol se špičkovými hospodárnými pohonnými jednotkami činí z nového Compassu nejschopnější kompaktní sportovní užitkové vozidlo. Volit můžete mezi dvěma zážehovými motorizacemi nebo třemi vznětovými. Legendární terénní schopnosti vozů Jeep® jsou obohaceny o několik nových, pokročilých systémů trvalého pohonu všech kol, které vám nabídnou něco, co jiné vozy SUV neumí.

 

SELEC-TERRAIN®

SYSTÉMY POHONU 4x4

NÁJEZDOVÉ ÚHLY

BEZPEČNOST


BEZPEČNÁ CESTA

Skutečný komfort znamená, že si bezpečnou jízdu můžete užívat za všech okolností. Jeep® Compass může chránit řidiče a ostatní cestující více než 70 prvky bezpečnosti. Standardně je vybaven šesti airbagy a několika pokročilými prkvy aktivní a pasivní bezpečnosti, které vám pomohou překonat všechny nesnáze.

ZADNÍ KAMERA PARKVIEW

Parkovací kamera ParkView™ zobrazuje na obrazovce UConnect při zařazené zpátečce širokoúhlý pohled za vozidlem. Obsahuje naváděcí linky, které řidiči pomáhají při couvání do parkovacích míst nebo úzkých prostor.

 

Systém varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu Plus

Systém varování před čelním nárazem

Monitorování mrtvého úhlu

Keyless Enter-N-Go

ZADNÍ KAMERA PARKVIEW

Adaptivní tempomat

BROŽURA – 2017 JEEP® COMPASS